Doprava a platba v ČR

Platba:

Online kartou, nebo online převodem (ZDARMA)

Náš internetový obchod nabízí platbu objednávek prostřednictvím ověřeného, řádně zabezpečeného a uživatelsky přívětivého systému GoPay, který využívá v ČR více jak 8500 e-shopů. V tomto systému je možné uskutečnit platbu online pomocí Vaší platební karty nebo pomocí online bankovního převodu z Vaší banky, který Vám tento platební systém zprostředkuje.

Standardním bankovním převodem (ZDARMA)

Rovněž můžete využít standardní bankovní převod z Vašeho internetového bankovnictví nebo příkaz k úhradě. Číslo účtu pro platbu a variabilní symbol Vám budou zaslány na e-mailovou adresu po dokončení objednávky.

Dobírkou - pouze pro Zásilkovnu (15,-Kč)

V případě, že si zvolíte jako způsob dopravy Zásilkovnu, můžete objednávku zaplatit (pouze hotově) až při převzetí ve Vámi vybraném odběrném místě Z-point.

 

Doprava:

K doručení Vašich objednávek si můžete vybrat z několika druhů dopravy.

Česká pošta (doporučený balík)

Vaši objednávku Vám zašleme jako doporučený balík přes společnost Česká pošta a.s. Balík bude doručen na Vaši adresu a v případě jeho nepřevzetí bude dále uložen na poště k dodatečnému vyzvednutí.

Cena za dopravu „Česká pošta“ je na adresu v ČR 99,- Kč.

Při objednávce nad  2000,- Kč je doprava zdarma.

 

Zásilkovna (DOPORUČUJEME)

Objednávku Vám odešleme do Vámi zvolené pobočky společnosti Zásilkovna.cz (Z-Point). Pobočku, která Vám pro převzetí bude nejvíce vyhovovat, si zvolíte před dokončením objednávky v košíku. O odeslání Vás budeme informovat e-mailem a v okamžiku, až bude Vaše zásilka připravena k odběru, obdržíte informaci od Zásilkovny. Jednoduchý a výhodný způsob, který Vám doporučujeme.

Cena za dopravu „Zásilkovna.cz“ je na adresu v ČR 62,- Kč.

Při objednávce nad  2000,- Kč je doprava zdarma.

 

Osobní odběr

Osobní odběr je ZDARMA - POZOR - možné využít pouze v Praze a jen po předchozí telefonické domluvě!

Nabízíme Vám rovněž možnost osobního odběru v Praze. Jelikož nemáme kamennou prodejnu, je v případě Vašeho zájmu potřeba po odeslání objednávky zatelefonovat na číslo +420 773 228 122 a domluvit si s námi podrobnosti a vzájemné časové možnosti. Budeme se snažit Vám vyjít maximálně vstříc.